Kargo ve Teslimat

 

Kargo ücretiniz ne kadar?

 

sneaksbuy.com üzerinden 150 TL üstünde verilen siparişlerde kargo bedeli tahsil edilmemektedir. 150 TL altında olan siparişlerden kargo ücreti alınmaktadır. Bu ücret sipariş verme işlemi sırasında hesabınıza yansıtılmaktadır. 

 

Kargom ne zaman ulaşır? 

Satın aldığınız ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünlerin tarafınıza ulaşma süresi, bulunmuş olduğunuz il veya ilçenin mesafesine göre değişmektedir. Siparişlerinizi, Siparişlerim sayfasından kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte "Siparişlerim" sayfasındaki kargo no ile kargo sitesinden kargonuzun nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.


Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda ise konu ile ilgili bir e-posta size gönderilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir

 

Siparişimin teslimat adresini/alıcı kişiyi değiştirebilir miyim? 

Siparişinizin statüsünü "Siparişlerim" sayfasından kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "İnceleniyor” statüsünde ise teslimat adresini/alıcı kişiyi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için [email protected]sneaksbuy.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. 

 

Teslimat adresimi/alıcı kişiyi değiştirdim. Ne yapmam gerekir?

Adresinizi değiştirdikten sonra güncel adres bilginizi kargo şirketine iletebilmemiz için "Canlı Destek Hattı"na ulaşabilir ya da [email protected]sneaksbuy.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.